Kreatywne młode spojrzenie na trendy oraz stabilność

Działalność deweloperska to odpowiedzialność - to dzięki doświadczeniu, które firma uzyskała przy realizacjach związanych z Generalnym Wykonawstwem, ESDOM podjął decyzję o poszerzenie swojej oferty o kreację, budowę jak i sprzedaż nieruchomości.

Ta wynikowa kierunku rozwoju firmy, nie jest przypadkowa, gdyż właściciel firmy jest kolejnym pokoleniem budującym osiedla na terenie Wawra.
Kreatywne młode spojrzenie na trendy oraz stabilność w postaci kompetentność pokoleń w zakresie budownictwa, daje gwarancje do spełnienia marzeń o nowoczesnym i solidnym lokum.

Kameralne osiedle w otoczeniu zieleni

Kameralne osiedle w otoczeniu zieleni, własny ogródek, zadaszone miejsce parkingowe, świetna komunikacja - to tylko jedne z wielu licznych zalet oferowanej przez nas inwestycji. Tabela obok przedstawia pierwszy z dwóch etapów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów zadbaliśmy w czasie projektowania o wszelkie szczegóły dotyczące technologii wykonania, ergonomii oraz funkcjonalności naszych domów. Rozpoczęcie inwestycji nastąpiło w Grudniu 2019, przewidywany koniec IV kwartał 2020 roku.

Nr budynku A2  A1  B1 B2
 Pow. działki  400  249  248  500
 Pow. domu mkw  133,44  133,44 133,44  133,44
 Zadaszenie/Garaż otwarty  23  23  23  23
 Taras mkw  23  23  23  23
 Powierzchnia mkw  133,44  133,44  133,44  133,44
 Cena  - 695 000,00 zł 695 000,00 zł 779 000,00 zł
 Dostępność  Rezerwacja Rezerwacja  Dostępny Rezerwacja

Dodatkowym atutem oraz urozmaiceniem jest wykorzystanie zadaszenia miejsca parkingowego jako „tarasu na piętrze”, dając przez to poczucie większej prywatności, ale również zapewniające fantastyczny widok na zieloną okolicę.
Jeśli są państwo ciekawi rozkładu pomieszczeń w lokalach, zachęcamy  do pobrania plików z projektami poglądowymi. Warto zwrócić uwagę na fakt, że projekt ten zapewnia wiele części wspólnych dobrze doświetlonych dużymi oknami, ale i również oddzielne pokoje na piętrze umożliwiające spędzenie czasu w prywatności dla wszystkich domowników.

Zapraszamy do zapoznania się z plikami do ściągnięcia i przede wszystkim do kontaktu jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta. 

Zobacz projekty

Zdajemy sobie również sprawę z atutu w postaci lokalizacji- Wawer jest spokojną, zieloną dzielnicą składającą się w większości z zabudowań willowych oraz osiedli domów jednorodzinnych.
W okolicy naszego osiedla znajdują się między innymi:
-sklep wielometrażowy „Biedronka”: 1km,
-przedszkole:  ok. 1 km,
- Wał Miedzeszyński ok. 1 km,
- budowana Obwodnica Warszawy wraz z Mostem Południowym: ok. 2,5 km,
- Szkoła Podstawowa ok. 3,5km,
- Centrum handlowe „Ferio Wawer” ok. 4,5 km,

..i wiele innych. Wawer ze swoją infrastrukturą społeczną stwarza doskonałe warunki do wypoczynku i rekreacji. Mieszkańcy osiedla mogą się cieszyć bliskością licznych obiektów sportowych (basenów, hal i boisk sportowych, stadniny koni, kortów tenisowych, klubów fitness, salonów SPA).